Reply To: Millest mõtlen praegu 2/2010

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Millest mõtlen praegu 2/2010 Reply To: Millest mõtlen praegu 2/2010

#278102
ussicke
Member

Oi, vene tehnika… tõeline nõukogude naine minus sätib selle pääle tangilokid kohevamaks ja õhkab silmi taeva poole pöörates: “PARADIIS!” :D :D :D :D

Need kodinad võisid maha kukkuda, jalahoope saada, rusikaga tümitamist talus üks korralik vene televusser kah aastakümneid – toodetud vene temperamenti arvestades, järelikult 😆 . Ja igal asjal oli konkreetne funktsioon, üks vidin ei teinud kõike. Telekas oli vaatamise jaoks, raadio kuulamise jaoks, telefon helistamise jaoks, fotokas pildistamise jaoks. Ainus häda nende tehnikavidinatega oli see, et neid ei olnud saada 😆 Isegi tänapäeval on vene imed “diffitsiit” – vahvliküpsetajad, Tšudo-potid, pähklikujuliste küpsiste vormid jne.

Tänapäeva vidinaid olen õrnalt kohelnud, hoolikalt rookinud ja vastavalt juhendile kasutanud – ja tulemus:
– Severini espressomasinat sain 5 korda kasutada, siis krõška, pump vist umbes ja ükski loll ei paranda
– Severini vahvliküpsetaja (ainult vahvlitele) kõrvetab kinni, kui seda rasvainega sõna otseses mõttes üle ei ujuta
– Severini vahetatavate plaatidega võileivagrill-vahvliküpsetaja-grill omab pärast 3-aastast harva kasutamist ainult grillifunktsiooni sel lihtsal põhjusel, et grilliplaate pole kordagi kasutatud. Vahvli- ja võileivaplaadid õhtal, kõrvetavad kinni.
– Philipsi muusikakeskus pidas vastu 4 aastat, siis ei aidanud mitte üks puhastamine ka enam, 90% kodus leiduvatest CD-plaatidest hakkas viskama

Tänapäeva kellade ja viledega telefonid teevad kõike – ja nii peenelt, et helistamine on “lisafunktsioon”. Hulluks minna 🙄 Hirmuga hoian oma helistamise telefoni hellalt, et võimalikult kaua vastu peaks – pole küll vähimatki tahtmist osta kirju ekraaniga bling-blingi, mis keedab, koob, küpsetab ja kui suvatseb, siis helistab ka.

P.S! Ostan toimiva Tšudo-poti 😉 Päriselt ka. Pakkumised palun privasse.