Reply To: isetegija raamatust

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone isetegija raamatust Reply To: isetegija raamatust

Susa
Member

Ma ümardaks veidi.. Umbes:

Ma olen siin oma adminnidega seda teemat arutanud ja kõigepealt oli ka neile see täielik shokk, et Isetegija püütakse kaubamärgistada. Sama mullegi.
Me oleme 7 aastat Isetegijat üles ehitanud, teinud ööd ja päevad omast vabast ajast tööd, et Isetegijast saaks selline portaal, nagu ta praegu on ja on mõeldamatu, et inimesed/firma, kes ei ole foorumi arengusse minutitki panustanud, võtaks lihtsalt meie nime üle. Küllap saate isegi aru kui asja üle järele mõtlete, et see ei ole aus teguviis. See võib olla JOKK-skeem, aga absoluutselt ebaõiglane meie suhtes!
Me oleks saanud ilusasti omavahel hakkama, kui te poleks Isetegija kaubamärki hakanud taotlema.
Kui oleks müügiks läinud, siis teine asi, siis see poleks enam meisse puutunud.

Te ootate meiepoolset jah-sõna koostööks, aga me ei ole saanud mingit informatsiooni milline see ajakiri välja nägema hakkaks, milline oleks Isetegija foorumi roll, milline kogu selle rahva roll, kellega me siin, foorumis, aastaid koostööd oleme teinud. Kuidas Isetegija foorum ajakirjas esindatud oleks. Millised on teiepoolsed ootused foorumi osas (kasvõi reklaami teemadel). Praegu on ainult küsimus – kas me soovime koostööd teha? Ja sellele küsimsuele ei ole võimalik vastata kui puudub teadmine, milline see koostöö oleks.

Mis puutub reklaami ja igasuguse muu teabe ning meie arvates vajaliku info edastamisse, siis meil on mitmeid kanaleid, kuidas oma kasutajatega ühendust võtta nii, et ühe päevaga jõuab reklaam tuhandete inimesteni. E-maili võimalus on muidugi ka olemas.

Nii et ootaks põhjalikumat teavet ajakirja, meie rolli kohta ajakirjas ja teie rolli kohta Isetegijas.
Samuti palun mõelge teemal Isetegija nime kaubamärgistamine, sest teise poole aastatega ülestöötatud nime omastamine ei ole kuigi hea algus koostööks.

…………………………..
Selline mõte..