Reply To: isetegija raamatust

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone isetegija raamatust Reply To: isetegija raamatust

#274024
Susa
Member

EI ole veel mingit kirja. Võibolla on tal kiire, võibolla pole tõesti huvitatud, ei tea..

Aga ma mõtlesin siin..
MIs üldse tähendab, et nemad teevad, nemad tahavad, neil on sellised tingimused jne!? See, mille põhjal nad üritavad ajakirja välja anda, on MEIE foorum. Seega kui keegi siin midagi määrab, siis meie! Kui meile ei meeldi, mis nad üritavad teha, siis saame me nii foorumis kui facebookis teha neile sellise antireklaami kampaania, et normaalselt mõtlevate inimeste töid nad oma ajakirja enam ei saagi. St. antud juhul on jäme ots ikkagi meie käes. Kui soovivad meie foorumi põhjal oma ajakirja püsti panna, siis hakkab asi käima adminsitratsiooni kaudu. Kirjutavad, milliseid töid nad tahavad ja meie võtame tegiajtega ühendust. Ei ole nii, et susime vaikselt seljataga ja lõpuks pakutakse meile meie enda materjalil põhinevat ajakirja ostmiseks.

Juristi abi oleks ikkagi vaja. Näiteks selleks, et saaks foorumile taolised reeglid teha, mis välistaks kõigil susijatel meie selja taga blogidest töid võtta ja välja anda. Mis kaitseks meie foorumirahvast.

Ilmselt tuleb nüüd lihtsalt võitlema hakata kui me tahame, et Isetegijast ei saaks lihtsalt lava, kust igaüks nopib, mida soovib.

Ja kindlasti tuleb neile kirjutada, et me ei ole nõus sellega, et nimi Isetegija tuleb neil kasutusele!Nii et hakaku aga juba mingit muud nime välja mõtlema.
Võid vast neile ka kirjutada, et arutad neid teemasid oma adminnidega ja me anname neile teada, millised on meie tingimused selliseks koostööks kus soovitakse ajakirja jaoks kasutada MEIE foorumi materjale.