Reply To: isetegija raamatust

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone isetegija raamatust Reply To: isetegija raamatust

#273924
AvatarMuhv
Member

Vot ei teagi, kas pannakse paika tööde arv või raamatu paksus :? Või on see ükskõik. Sest me võime küll mõelda, et teeme 30 tööd, a siis selgub, et kõigil on juhend 5 lk pikk. 😈
Raamatu mahtu paika pannes tuleks arvestada ka sellega, mis raamatu hind tulla võiks. Me võime ju ka 50 tööd kokku ajada, aga kui see raamatu hinna nii kõrgeka ajab, et keegi osta ei jaksa, siis pole sel ju mõtet. Minu jaoks täiesti tume maa, mis tuleks nt 150lehelise raamatu hinnaks senz3 Mingi orientiir võiks ees olla, et teaks juhinduda. Arvan, et raamatu hind peaks jääma 125-175.- vahele, on see üldse reaalne?

Igatahes tasuks väike konkurss tekitada, st rohkem tegijaid kaasata, kui raamatusse mahub. Sest parematelgi võib vahel mõttelend kinni kiiluda ja vahel ei tulegi häid ideid, liiga tavalisi asju pole aga mõtet raamatusse panna.
Veel mõtlesin, et tuleks kuidagi kohe ka kindlaks teha, kes mida teha plaanib, et pärast poleks nii, et 5 sokki, 5 mütsi ja 5 jääküünalt. Et kui paar inimest juba teatavad, et üritavad sokke teha, siis teised peavad miskit muud valima. Küsides nõusolekut osaleda, paluksime kohe ka öelda, mida igaüks arvab end tegema hakkavat. Ja seda tähele panna, et projekte oleks igas raskusastmes, algajast profini.

Uh, raske ülesanne see raamatu kokkupanemine. Igatahes punkt 1: nimekiri tegijatest ja punkt 2: mida keegi neist omaarust teha võiks.