Reply To: Tõukoertest krantsideni, kogemusi ja soovitusi

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Tõukoertest krantsideni, kogemusi ja soovitusi Reply To: Tõukoertest krantsideni, kogemusi ja soovitusi

Member

Rõõm lugeda, et siin nii palju koerasõpru on. Minul on 2 krantsi, teoorias oleks pidanud olema puhtatõulised. Tellisin õelt, et kui su kääbuspuudlil tulevad kutsikad võtan ühe omale. Juhtus nii,et tuligi ainult 1 kutsikas, aga tema isa jäi tuvastamata. Plaanipärasel paaritamisel õige puudliga ei tulnud midagi asjast välja ja nii sai naabrikrants seda juhust osavalt ära kasutada 😆 . Nüüdseks on ta juba 14a ja ilmnevad igasugused vanaduse tunnused. Magab ta minu voodis, millest paljud aru ei saa, aga nii on kord juba läinud. Tuues oli ta ju nii pisike!! Ainult sellest ta ei saa aru miks reede õhtul ja nädalavahetusel tuleb tema voodisse üks mees veel :angry: :angry:
Taksi armastus lõi meie peres ka välja, tellisime kutsika ja kõik kordus. Emasele taksidaamile ei kõlvanud oma naabri isane taks. 3 nädalat hoidis perenaine ainult paela otsas oma emast ja sobitati, aga ikka läksid kiskuma isasega. Üks päev palus koeraomanik oma 6a pojal: hoia Biancat paela otsas kõvasti kinni ma pean korraks toas ära käima. Tagasi tulles ei olnud koera enam. Kuna selle poisi ema on loomaarst ja 6a poiss juba üsna teadlik loomasjust, siis kahtlustan ,et poiss tahtis teada saada mis siis ikka juhtub? 🙄 Juhtus see, naabri spanjel on alati seda taksi igatsenud ja selle tulemusel sündisid kutsikad :P
Kahe tõukoera segus lööb mõlema vanema iseloom välja. Närimine, ainult elektroonika(telefon, mp-kad 2tk,kõrvaklappe mitu) ja muidugi jalanõusid,oma pesa lambanahad jne kõike tegi üksinda olles. Ausalt töölt tulles oli masendus ikka küll, aga õue ma ka ei saanud teda jätta.
Nüüd on ta 3a ja äärmiselt truu kaaslane metsas ja mere ääres.
Vana koeraga on asjad paika pandud, tema oli majas ennem ja selle tegi ta noorele kohe selgeks.
Voodisse ma oma spanjel-taksi ei luba, tal on pesa lambanahkadega ja see on tema oma.
Lammastega läbi saamine on tal üldiselt hea, aga üks eakas lambadaam näitab talle iga päev laudas koha kätte. Lammaste juurde võtsin ma teda kohe kutsikana ja kui ma niidan, siis pikutab ta villa sees ja vahel limpsib nägu kah lambal. 😆
Sellised olid meie pere koera võtmised aga ma sain üks päev kaasa jutust aru ,et meie majja tuleb kunagi ka päris taksi :D [/url]