Reply To: Tartumaa:7.märts, kell 13.00, Ülenurmes:PÄRLID!!!!!

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Jõgevamaa * Tartumaa Tartumaa:7.märts, kell 13.00, Ülenurmes:PÄRLID!!!!! Reply To: Tartumaa:7.märts, kell 13.00, Ülenurmes:PÄRLID!!!!!

Sunrise
Member

Ih, Hettel, ma olin mõne kuu eest samas seisus, aga Tintsik saatis ühe sooja ja tervitava ja uudishimuliku kirja ja oligi olemas :) Ei ole hullu üldse selles esimeses korras ja et tuleksid järgmised korrad, peab esimesel korral ka tulema :D

Mina vist pärlitega küll mässata ei saa, laps tissi otsas :P Kuigi ta juba ju kuu aega vanem jälle ja tshillib vahepeal nii mõnnalt omapäi.. Aga võibolla astun läbi, sest see va heeringas kõlab küll ahvatlevalt :P Et kasvõi vaataks siis pisut või filmiks :P

Liithelmestest oskan, st oskasin, teha seda kõige lihtsamat, suure helme ümber seemnehelmed niidiga (näide). Eria Roosi äri töötoas kunagi õpetas, aga ülejäänud on jäänud katsetamata.

Ja kohvikõrvase kohta..eelmisel korral oli rahvast hirmus palju, aga kohvikõrvast selle massi kohta suht vähe mu meelest.. ma ju esimese korra (jõuluajal) järel kujutasin ette, et igaks korraks keegi küpsetab ja meisterdab miskit :D Aga järelikult saab ka lihtsamalt :P ja ei peagi kahe väikse lapse kõrvalt hirmsasti küpsetada pingutama ;)