Reply To: Kus olid sina kui…?

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Kus olid sina kui…? Reply To: Kus olid sina kui…?

Guest

1. …esimene inimene astus Kuule 21.7.1969?
Mind polnud siis veel

2. … John Lennon mõrvati 8.12.1980?
Ikka mind veel ei olnud

3. … Tšernobõli elektrijaamas plahvatas üks tuumareaktoritest 26.4.1986?
Vot sellest ei saa veel midagi mäletada, kuna olin 2 kuune alles

4. … toimus Balti kett 23.8.1989?
Kuna see oli suvine aeg, siis nähtavasti olime muhu vanaema juures

5. … toimus Nõukogude Liidus augustiputš 18.-22. 1991?
Vot seda isegi juba mäletan, kuna me siis elasime juba Muhus ja isa ja vend olid Tallinnas sündmuste sees olime kõrval külas sugulaste juures, kuna nendel oli telefon, siis mäletan väga täpselt kuidas ema käis ühest toast teise ja ootas oma kahte tellitud kaugekõne,üks siis Tallinnasse politsei peakorterisse(seal töötas minu vend hetkel) ja teist Piirivalve õppekeskusesse(kus isa parasjagu õppis)

6. … Estonia uppus 28.9.1994?
Kodus muhus, telekas oli see õhtu meie parim sõber

7. … printsess Diana suri 31.8.1997?
Ikka kodus teleka ees, nähtavasti tegin ka ettevalmistusi järgmiseks päevaks. Igatahes Diana matustest mäletan küll seda et terve päev olime ema ja õega teleka ette naelutatud ja vaatasime ülekannet.

8. … saabus aasta 2000?
Siis olime sõprade juures Kuivastus ja võtsime seal selle aasta suure paugu ja prallega vastu.

9. … toimus terroriakt World Trade Centerile 11.9.2001?
Olin kodus, selle juures oli kõige parem veel see, et sama suvi olime just saatnud oma väga hea perekonnatuttava USAsse elama…ja samal päeval helistas ta meile ja meie käest sai alles teada, et USAs midagi sellist juhtus.

10. … Michael Jackson suri 25.6.2009?
Siis olin tööl ja läbi uudiste kuulsin seda aga eks see jõudis alles hiljem kohale kuna see päev oli meil paras hullumaja tööl.

11. … milline uudis jäi meelde eilsest päevast või mida tegid eile?
Eilne päev möödus mul koristamise tähe all, ja natukene sai ka pärlendatud.