Reply To: Reesi blogi Reklaamiklubi

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Reesi blogi Reklaamiklubi Reply To: Reesi blogi Reklaamiklubi

Mareli
Member

Ooooo, no see on hind. 😯
Nädalavahetusel toimus Kuerssaare Merepäevade raames käsitöölaat. Mul ka sealt omad kogemused :D . Müüsin vilditud seepe, hind 25.- (minu arust normaalne hind), üks teine tegija käis küsimas, mis maksavad, ütlesin hinna, tema ütles, et müüb 50.- sama asja. Ta alguses müüs ka 25.-, aga siis tulnud üks mees, ostnud kõik seebid ära ja läinud müünud nurga taga 75.- edasi … :D
Nende sokkidega saaks sama teha :D .

Aga samas oma vilditud susse ma müün 400.-, nii mõnigi on leti ees “pikali kukkunud”. Üks Soome härra ütles, et 300.- oleks õiglane hind :D :D , nagu ta teaks midagi viltimisest.
Üks proua ütles, et tema tellis kellegi käest samasugused sussid ja vaadates minu susside hindu, ütles, et ta sai need “jumala muidu “. Kui läks jutuks, et millised need olid , siis tuli välja, et ei olnud neil ei kaunistusi, ei nahktaldu, kahekordsest vilditallast rääkimatta.

Samas mu vildikotte ostetakse 500.- eest nagu sooje saiu. Inimesi on igasuguseid. Vabandust, Rees, ma nüüd risustasin su teemat siin.