Reply To: Nutunurk 1/2010

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Nutunurk 1/2010 Reply To: Nutunurk 1/2010

#263074
Avatarzoocoll
Member

Viimati tõesti – käige perekonna hauaplatsil, tehke omavahel märkusi stiilis “enne tuleks siia pink panna” ja “selleks ajaks peaks siit põõsaid maha võtma” jms 😈 See, mida kirjeldad, on teatud sorti inimeste komme oma isikule tähelepanu tõmmata, teiste närvidega mängida ja kogu perekonda oma pilli järgi kargama pannes ennast tähtsaks teha.

Jutt natike teisest ooperist, aga eland kord taati-eite. Taat armastanud viina võtta ja iga kord, kui pea soe, aga see sündinud üpris sageli, hakanud end üles pooma sättima. Eit ikka algul palunud ja nutnud, aga kaua sa ikka seda ühte joru kannatad. Eks siis taat teinud järjest suuremat tsirkust, et eite liikuma saada. Ükskord võtnud hobuseriistade nagist ohjad ja läinud nendega laudalakka, teinud silmusegi valmis…
Tuli kartulivõtupäev. Et oli märg, jäi vanker põllule sisse ja oli vaja teise hobuse abi, aga teisi ohje pole… Taat eidega pragama, et kus ohjad, mispeale eit nähvand kõigi talguliste kuuldes – eks mine ja seo nad penni küljest lahti, kus sa viimati ennast poosid!
Sellest päevast peale kadus taadil poomisega ähvardamise mood nigu niuhti.