Reply To: Nutunurk 1/2010

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Nutunurk 1/2010 Reply To: Nutunurk 1/2010

eria
Member

Tänud nõuannete eest. Eks mul ole need peavalud olnud terve elu . lapsest saati ja siia maani eks vahest on need hullemad ja vahest kaovad mõneks ajaks. Eks olen kindel, et puhkama peab kuid öösel tunnen ma kõike rohkem naudingud segamatust töö ajast kus saan teha seda mis mulle meeldib ja vaikus mida ma lausa naudin. Ja eks pigem kosutab mind kui see, et magan ja ärkan ikka peavaluga. Eks pragu muserdab mind see, et läinud on nii nagu läinud on muresid on palju, kuid üks hea külg on kõike sees ka sellest nädalast on meie pere mees pool uues kohas tööl ja see on kõik mis me oodanud oleme-kaks ja pool aastad !!!! Vähe on vaja õnneks kuid eks meie firma lõpetamisega võtab veel pikalt aega ja hallid juuksed lisanduvad sellega iga päevaga ja eks üks ilus päev üks kord koidab kui oleme ka selle seljatanud ja ootab ilusam ja rahulikum aeg ees. Tänud, et toetasite ja vahest on hea siia nutunurka nutma tulla, kelle najal ma ikka nutan vahest on lihtsalt vaja toetavad sõna, et edasi minna.