Reply To: Millest mõtlen praegu 1/2010

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 1/2010 Reply To: Millest mõtlen praegu 1/2010

Guest

Mul tütrel jäi ka kunagi, kui ta päris noor oli – no nii 12-13a, üks nr täismängust puudu. Tookord oli ka mingi suur jackpot. Eks seepärast saigi pilet ostetud. Ta talus seda üllatavalt vapralt. Tema, kes on varasest lapsepõlvest selline hakkaja ja edukas tegelane olnud. Rääkisime siis võitmisest ja kaotamisest. Selliste odavate loteriidega ongi täitsa hea lapsi kaotama õpetada. Ükskord, kui ta veel noorem oli, läksime koos linna ja hakkas mingit 10-kroonist kraapimisloteriid tahtma. Mina ütlesin, et nagunii ei võida ja ma ostan endale parem šokolaadi ning pakkusin talle sama varianti. Tema valis ikka loterii. Tal oli siis võiduta pilet ja mul šokolaad, mida lapsele ei andnud. Igas-tahes mingit piletinuiamist pole sest saati olnud. Haruarva ostame kui mingi suurem noos tulemas. Ta on isegi paar korda saanud nurkademängus mingid summad.
Mees ütleb loteriide kohta, et noh 10 v 15 krooni on ta ju kohe kaotanud, aga teistpidi kui piletit ei osta, siis ei võida kunagi kindlasti mitte.