Reply To: Öökudumine 26. juunil 2009 Pärnus

Homepage Forums – ISETEGIJA – isetegijast Öökudumine 26. juunil 2009 Pärnus Reply To: Öökudumine 26. juunil 2009 Pärnus

Guest

Kikukas sa oled nagu eelmisel sajandil Harju loomaarstide suvepäevadel Valgejõel üks tõpratohter 3. päeva hommikul tuli õue sügas kõhtu, …, ja konstanteeris:`üks on kindel – aastaaeg on SUVI!´
Mina olen väga rahul, et tulin. Nii vahva positiivne ja lustakas seltskond oli ja väsimust üldse ei tunne. Kõiki nägusid ja nimesid veel kokku ei pane, aga loodan, et selline kohtumine ei jää viimaseks. Teiega läheks luurele isegi siis kui sõda pole 😉 Suured tänud asja eestvedajatele. Nii lihtne on ju kohale tulla ja lihtsalt olla ja üritusest mõnu tunda. Pärnu linn sai ka tükk maad tuttavamaks. :tramp:
Lotte vanaema lõpp-tubli polnud, sest lahkus 6.30 hommikul (Laima Su auto oli siis alles.) Linna tulin tagasi 2-paiku. Öökudujate platsi olid selleks ajaks hõivanud võõrad näod. Leidsin aga Laantelapse teises uulitsas. Puhusime törts valdavalt botaanilist juttu, kolasin mööda laata ringi ja võite 3x arvata mis ma

laadal nägin ……………………. …………. …………………. laadalt ostsin ……………………….. …… ja mille otsa pärast Port Artur2 komistasin – uut vihmavarju oli tänase ilmaga just väga vaja mh7mh
Kesk turgutavat poodlemist tuli tütrelt ka väga rõõmustav kõne, et nad koos kaardilugeja Karitaga said Põlva Rahvarallil naistearvestuses esikoha. Jehuu – ometi saabus see õnn ka meie õuele! Mul kohe niiiii hea meel selle üle! loveshower