Reply To: Tähetaeva müsteerium

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Tähetaeva müsteerium Reply To: Tähetaeva müsteerium

Guest

üks isetegija käis päris projekti alguses välja idee tikkida helmeste vahelised praegu mõttelised jooned sätendava niidiga nähtavaks, ühendades omavahel helmed.

palun anna mulle andeks, ma ei suuda seda sõnumit leida, kus sa selle idee välja käisid, niisiis ei julge ma ka valjusti Sinu nime välja hõigata. palun anna endast teada, kes Sa (selle suurepärase idee autor) olid!

lubasin teile ka üllatuse… 😉

iga uus ilmakodanik kes selle projekti käigus endale tekikese saab, väärib täiesti isikupärast tekki. Sellist mida vaevalt kellelgi teisel on.
üheks teki omapäraseks muutmise võimaluseks on mängida värvidega.
kuid on veel üks võimalus.

peale lapikeste ühendamist (minu tekikesel kõrvuti 4 tk reas), korjasin vardale uuesti ülesse 172 silma ja kasutades valget värvi lõnga (sama mis marsi, päikese ja skorpioni sümboleid kududes) kudusin tekikese ülaossa samas stiilis (A-parempidi, B-pahempidi silmad) lapse nime.
(jällegi, kõik saab teile palju selgemaks kui olen foto ülesse riputanud)!

Kõik, kes SOOVIVAD, siis andke mulle privaatsõnumina teada ja ma teen igaühele tema enda soovitud nimele mustri. peale nime võib “kirjutada” ka lihtsalt “beebi” või “kallile” või… mis iganes teile pähe tuleb.
lihtsalt see peaks ära mahtuma nelja lapikese laiusele kudumile.
see ongi minu üllatus teile, kallid kaasakudujad!

sest ainukeseks tingimuseks on:
palun saada koos “nimesooviga” mulle ka foto oma 16-st kootud lapikesest!

nüüd loodan vaid helgele homsele, et saaks pildid ülesse ja teema nagu kord ja kohus lõpetatud :)

nüüd aga – mikrofon avatud! :D
teie arvamused, kriitika, ettepanekud, ideed ja kõik muu…