Reply To: Küsimus Isetegijatele.

Homepage Forums – VARIA – Mina küsin – sina vasta Küsimus Isetegijatele. Reply To: Küsimus Isetegijatele.

Mareli
Member

Lugesin teemat huviga. Nii palju, kui inimesi on ka erinevaid arvamusi. Olen Susa , Reesi ja Annejannega 100 % nõus.
Teiste töödele kriitika tegemine on minu arvates suht raske, sest nii palju kui on erinevaid töid on ka erinevaid maitseid-arvamusi. Näiteks päris tihti vaatan Käsitööoksjonile üles pandud töid ja mõtlen endamisi, et huvitav-huvitav, kes küll sellist asja ostab ??? Aga mõne päeva pärast näen, et tahtjaid on vägagi palju . :D Samal põhjusel ei julge ma ka Andrus M puidust vidinate kohta midagi öelda, sest kui mulle sellised asjad “peale” ei lähe, siis kindlasti on inimesi, kes suurema heameelega neid oma kummuti serval näeksid.
Ka mind häirivad kirjavead…… eriti kui sa ikka kirjutad teema, et õigem oleks ka kriitikat teha ja siis kohe endale suunatud kriitika peale solvud, siis see on veidi absurdne. Sellest tundub mulle, et kui teised taluksid ilmselt kriitikat enda suhtes, siis teemaalgataja solvuks vist küll kohe.

Ka ise blogi pidades olen ma üllatusega näinud, et kui teen mõne omaarust “täiesti tavalise sokipaari”, siis teiste kiidusõnad pole tahtnud kommentaaridesse äragi mahtuda. Aga loomulikult on see vägagi meeldiv !!! Kiitke ikka edasi, siis koon mõne paari veel . :D
Veel sokkidest…….vaadates Mari Marikese blogis sadu ühesuguseid sokke, ei tõuse käsi enam kirjutama, et “superilusadsokid”…….aga näidake mulle kedagi veel, kes suudab nii palju sokke kududa. Vot see vajab kiitmist !!!

Õige ta on, et siinne foorum pole mingi üleriigiline käsitöövõistlus, kus kõik peaksid esitlema oma töödest parima foto. Kui foto on tehtud võibolla mitte kõige parema nurga alt, siis on raske ka kompositsiooni hinnata.
Kokkuvõtteks arvan ma , et teeme rõõmuga edasi oma pärli-, vildi-, villa-, puu-, ja muid töid, näitame neid teineteisele, kiidame üksteist, et tuleksid veelgi paremad tööd ja , kui soovime midagi kriitilist öelda, siis ikka “läbi lillede”. Peaasi, et tööisu ei kaoks !!!! :D