Reply To: Küsimus Isetegijatele.

Homepage Forums – VARIA – Mina küsin – sina vasta Küsimus Isetegijatele. Reply To: Küsimus Isetegijatele.

Susa
Member

Mina oleks ülimalt õnnelik kui keegi teeks ka asjalikku kriitikat! :) Soovitaks, et äkki oleks hoopis nii parem või naa või annaks soovitusi, et oleks võinud proovida asja kuidagi teistmoodi eksponeerida.

Ise kirjutan “super” kommentaare vaid sinna, kus tõesti tunnen, et mulle meeldib nii töö kui selle esitlemine.
Kuna siin on ka üritatud kriitikat teha ja mitmel korral on sellele kriitikale tulnud vastuseks vaid laviin kommentaare stiilis “ära vaata kui ei meeldi!”, siis ma kardan, et sellepärast ei julgegi keegi enam midagi kritiseerida ja kõik vaid kiidavad üksteist :) Kriitika all ei mõtle ma seda, et peaks kellegi tööde alla kirjutama “issand, mis jubeduse sa valmis oled teinud!!!?”, vaid tõesti asjalikke nõuandeid!

Kiitmine on alati tore ja annab kindlasti palju innustust tegutsemiseks! Paljud on ju kirjutanud, et enne kui nad siin, isetegijas, oma töid veel ei eksponeerinud, ei kuulnudki nad midagi head selle kohta, mida tegid. Kodused ei märganudki, et on lisandunud mõni uus soki- või kindapaar. Aga siin märgatakse, öeldakse hea sõna ja see tähendab väga palju!

Enamasti tunneb ju blogides ringi vaadates ära, kas asi on tõesti hoole ja armastusega tehtud ja üles pildistatud, või lihtsalt kiiruga üles visatud, et oleks midagi näidata.
Lõputult saab nautida neid blogisid, kus nii valminud tööd kui pildid neist töödest on tehtud ja üles pandud hinge ja armastusega – näiteks üks neist Silpsolpsu blogi!

Ühesõnaga – tore on kiita ja kiitust saada, aga alati on väga vahva kui keegi ka asjalikku nõu jagab ja omaltpoolt midagi soovitab! Seda julgust võiks küll enam olla.
Vaatamata sellele, et me ei ole proffid, vaid hobitegijad, on meil kõigil kindlasti mõnd oskust enam kui teisel ja oleks tore kui oskajam vähem oskajat nõuga abistada julgeks!