Reply To: Rakvere rahvas Essu memme juures 12.aprillil 2009

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Lääne-Virumaa * Ida-Virumaa Rakvere rahvas Essu memme juures 12.aprillil 2009 Reply To: Rakvere rahvas Essu memme juures 12.aprillil 2009

sinilill
Member

Ma sain ka nüüd uudiste lugemisega järjele. Kohvi praadimist mäletan minagi ja aastal 1990, kui kool jäi pooleli ja tööd nagu ka ei olnud, tõime kahekesi kohvi Moskvast Paidesse, kohvi ei olnud. Paides maksis siis 45 rubla kilo ja banaanid olid 155 rubla kilo. Kohvi sai korraga ikka 60 kilo toodud… oh olid ajad 😆 Kui ma 16 olin, vist siis suvi 1989, läksime ema ja vennaga Musta mere äärde, olme seal 3 nädalat. Tagasi tulles läksime Pikal tänaval Linda poodi ja oh üllatust!- deodorant müügil. Kus hakkas muttidel kiire, küsisime müüjatelt, palju osta tohib- müüjad vastu, palju tahate, et nüüd on kaupa küll. Me ei uskunud ja võtsime 2 pudelit inimese kohta, siis- ärge nüüd pikali kukkuge- läksime emaga korraks poest välja ja ostsime veel 4 pudelit ja veel üks kord smile_sik Müüjad pidid otsad andma, nad nii hirnusid ja ütlesid, et enam ei ole nii vaja teha ja ostke kohe, palju tahate. Meil oli veel paar aastat vannitoa kapis deodorandid do-re-mi või midagi taolist.