Reply To: Heegeldatud boolero

Homepage Forums – HEEGELDAMINE – Heegeldame koos Heegeldatud boolero Reply To: Heegeldatud boolero

Member

Mina tegin selle bolero. Ja ma oleks pool kuningriiki andnud sellele, kes eelnevalt niiöelda täisõpetuse – ehk siis mustri koos kõikide kasvatamiste-kahandamistega oleks ette joonistanud. Just joonistanud.
Mul oli kogu see osinka jutt ja kõik pildid ees ja ütleme nii, et sellele vaatamata oli selle bolero tegemine mu elu kõige jubedam loomevalu vist.
Ma iga tükki harutasin ja tegin kolm korda enne kui kogu kupatus istuma hakkas.
Kaelakaare juures on näiteks mustrit omasoodu vaja kasvatada… selleks osinkas ka mingi käsitsijoonistatud juhis olemas, aga ka see ei klapi tegelikult üks-ühele. Ikka tuleb ise proovida. Ja siis need esi ja tagatükid sinna istuma saada külge ja lõpuks see varrukakaar. Aiiii…siiani tulevad need õudused meelde :D (kunagi leili33 kirjeldas oma võitlusi pentagoni boleroga pentagooniaks, siis minu elamustele tuleks mingi sama tabav nimi leida seoses selle boleroga)
Kui ma oma fotografeerimisvõime tagasi saan, siis demonstreerin seda koheselt koos detailse kirjeldusega loomepiinadest. Kui vähegi suudan siis proovin vast ka mingi juhendilaadse kirjelduse koostada. Vähendamaks pisutki teiste, kes proovida kavatsevad, valu :)

Mis mind kirjutama ajendas on see, et ma ka alati arvan et kui muster olemas, on juba piisav ja küll siis väänata kannatab. Eks lõpuks kannataski, sest bolero saamise tahe oli nii suur – aga oi kui VALUS oli…
Seega kellel ikka kogemust vähem…ma mõtlen see on ikka paras pähkel. Kuigi ma vaatasin ka esmalt peale, mõtlesin :”heh kukepea!”….