Reply To: 14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD! Reply To: 14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!

Member

Mul on väga kahju kõigist, kes ei saa osa võtta seepärast, et pole neid varasemaid projekte ette näidata! Paraku on jamasid projektidega lligagi palju ette tulnud, olgu suur või väike asi, eks nii üritab administratsioon meid kõiki võimaluse piires ebameeldivate emotsioonide eest säästa. Võin kinnitada, et lohisema jääv projekt rikub väga paljude foorumlaste tuju, ja eriti ebameeldiv on see sellele, kes üksi veel oma pakki ootab!

Ja soovitan soojalt üritada kiirest osa võtta TK-dest ja saada need vajalikud projektid!

Muide, kui olen õieti aru saanud, siis saab näiteks Värvispektri iga kuu eest “linnukese”, kui korralikult tehtud?
(mina olen igatahes aktsepteerinud üksikud kuud, set iga kuu on kui eraldi projekt, absoluutselt kõiki kuid õigel ajal ei jõua kõik vanadki isetegijad, ja pole ka projekti eeskirjades nõutud).
Ja värvispektriga vöib ka poole aasta pealt ühineda. Nii et sealt saaks veel enne aasta lõppu vajalikud projektid tehtud. Muidu nende TK-ga hetkel natuke kitsas käes, ega kevade järel polegi võimalik uutel olnud kannuseid teenida.