Reply To: Isetegija 3 aastat!

Susa
Member

Nuh, see on nüüd isegi piinlik, et meie pärast pidu pea kuu aega hiljem tuleb. 😳 Aga pittu tahaks küll, kes siis pittu ei taha!

Mul oli täna tööl vaikne päev ja tänu sellele sai selle rahvusliku üle mõeldud.

*Meil on nii palju ilusaid rahvuslikke töid projektis, ehk ollakse nõus need tööd kaasa võtma ja teeks pisikese näituse. Ilusti siltidega ikka, et mille ainetel tehtud jne. Ja mitte ainult rahvuslikke töid, kõik eelmise aasta paremad tööd ikka.
*Hull lugu, aga ma ei mäleta, kas seal oli mingi võimalus seinale asju riputada? Kaunistaks ruumi rahvariide seeliku kangastega ja tikitud vaipadega ära (mul on mõned kodus, võtaks kaasa, ja äkki kellelgi on veel)
*Need igavesti populaarsed arhailised tikandid – võtaks A3 paberid ja joonistaks need paberitele. Igale motiivile oma paber ja seletus juurde, mida see tähendab. Kinnitaks kuidagi seinale (nätsuga ;) ).
*Äkki ei läheks poest lauale küpsiseid ostma, vaid oskajad kokkaks karaskit jms mõnusaid asju. Rukkileib ja silgurullid :D

Huvitav, et teema rahvuslik paneb kohe mõtted jooksma :)

Töötoa osas oleks paelad ja nöörid küll põnevad asjad. Ja ka arhailine tikand. Siis oleks õpetajat ka vaja.