Reply To: Oma Pere Päkapikk – 15.november kingid käes!

Homepage Forums – ISETEGIJA – Heategevus Oma Pere Päkapikk – 15.november kingid käes! Reply To: Oma Pere Päkapikk – 15.november kingid käes!

Member

@perenna wrote:

Mina veel ei tea, kas osaleda. Olen nimelt 12-nda augustini Eestis ja siis alles jõulude paiku – mõtlen veel kas jõuan kingid valmis (augusti algul siis) – midagi olen juba teinud, aga kõik sõltub ju paki suurusest. Sellega seoses ka mõned küsimused:
* Kui mahukad pakid kavatsete teha? Kas pisike kootud ese või mängiasi + natuke ehteid tüdrukule/võtmehoidja poisile + kaart ja kommid on sobiv paki suurus? Oleks ju hirmus ebavõrdne, kui mõni pakk oleks üüratu ja teine selline väikseke nagu mina hetkel plaanisin. Kas komme on üldse mõtet pakki panna – praegu on ju juuli lõpp/augusti algus – äkki lähevad vanaks?
* Kuidas pakkimisega on – kas võib kohe lõpliku pakkimise ära teha (siis peaks vist ligikaudu sobiva lapse vanuse juurde märkima, sest imikul ja 10-aastasel on päris suur vahe ju nii kasvus kui meeldimistes) või jääb see, Imbi, Sinu õlule?

Aga iseenesest, algatus on vahva ja soovin kõigile indu päkapikutamisel :D

Tegelikult ei ole kingi suurus oluline, tähtis on see, et kink tuleb südamest!
Ja kõik isetehtud kingid on jube armsad ja vahvad 😉 Üks kogemus on ju olemas ja pildialbumis ka. Oma Perel on juba praegu ütlemata hea meel, et me päkapikutame nende lastele!!!!
Arvan, et kommid võiks küll ära jätta. Oma Pere juhatajaga jäi kokkulepe, et kõik kingid oleksid isetehtud:) Pakkimise võiksime jätta ka Jõuluvana hooleks, sest meie ju lapsi täpselt ei tea. Usun, et Oma Pere inimesed oskavad meie poolt tehtud kingid ja lapsed kõige paremini kokku sobitada. Mul on siiani hõikamata Oma Pere kutse peole, mõtlesin et praegu on nii suvine olemine, aga noh kaugel see jõul enam! Kõik kingitegijad on oodatud Rakvere teatrisse Oma Pere jõulupeole ka :D