Reply To: FlyLady ( korralikud koduperenaised )

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad FlyLady ( korralikud koduperenaised ) Reply To: FlyLady ( korralikud koduperenaised )

#190410

Proovisin natuke tõlkida. (originaal tekst)
__________________________________

BabySteps (lapsesammud) – tunnid või vihjed, mis aitavad aru saada süsteemist ja tekitavad vajalikke harjumusi.

1. päev – pane kraanikauss särama!

Sinu esimene samm on kraanikausi puhastamine, et see hakkas särama. Ära kuula neid, kes ütlevad, et see ei aita teha korda sinu räpast kodu. See on parim tegevus ja harjumus alustamiseks, sinu elu muutus! Usalda neid samme ja lihtsalt tee ära!

Detailsem juhend puhastamiseks asub siin.

Kui see on valmis, puhasta kraanikauss peale igat kasutuskorda. Ole kindel, et kraanikauss särab kui sa lähed magama ja igal hommikul annab kraanikausi sära sulle võimaluse naeratada. See puhas ja särav kraanikauss on sinu armastuse peegel. Sa saad hakkama!
Meie FlyLady süsteem on selline, kuidas automaatselt arndada harjumuseks need tegevused.
Sa saad hakkama!
Esimene tähtis samm on tehtud! Meil on veel teisedki lapsesammud alustajatele. Ära hüppa neist üle! Kui neid teed, ära kiirusta! Lihtsalt tee iga järgmine samm igal uuel päeval. Sa saad hakkama!
__________________________________

Proovin edasi ka midagi tõlkida, kui tekib soobiv tuju… aga see tekst kindlasti vajab korrektuuri (mõlemad keeled on minu jaoks võõrad :( )! (kui keegi saaks sellega aidata, olete teretulnud!)
Kui keegile meeldib mingi teine tekst või õpetus ja on võimalus tõlkida, oleks ka väga tore!

:)