Reply To: Vankriga poodi – kus Harjumaal?

#189276
ussicke
Member

Rahu-rahu-rahu nüüd :)

Palun vaata seda teemat paari päeva pärast, nii et sul õnnestub lahutada olukord ja emotsioon.

Loomulikult ajab närvi, kui keegi märkuse teeb ja veel lapsevankri kohta. Aga kust peavad poeomanikud ja müüjad teadma, et sul on tugivõrgustiku ja lapsehoiuga raskusi? Nemad seda ei tea. Nemad teavad, et nende poes on ebamugav kärudega manööverdada, olgu käruks siis poe- või lapsekäru. Selleks ongi kaubanduskeskustesse tehtud lastehoiutoad – ning mitte ilmaasjata ei soovita kõikvõimalikud käsiraamatud käia poodlemas ILMA LASTETA (väga palju põhjusi, kellele ja miks see parem on – eelkõige lapsevanemale, kes saab oma ostud kiiremini tehtud; vaja ju lapse juurde tagasi kiirustada 😉 )

Sellised reeglid on paljudes pisemates poodides ja mujal, kus on vaba pinnaga kitsas käes, mitte ainult käsitöö omades – inimsõbralikkusega ei ole neil mingit seost. Ja reeglid on kõigile.

Abakhanis olen Mustika keskuses ise ka käinud ning isegi õlakotiga (seljakotiga ei lähe isegi katsetama) on neis riiulivahedes raske manööverdada, eriti kui keegi peaks teiselt poolt vahekäigust vastu tulema. Kas oleks tõesti parem olnud, kui müüjad oleksid silma kinni pigistanud, sulle isiklikult lapsekäru suhtes erandi teinud – ja siis oleksid saanud õiendada klientide käest, kellel käru teed tõkestab?

Päikest!