Reply To: Personaalsed lapitekid

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Töölaud Personaalsed lapitekid Reply To: Personaalsed lapitekid

leili33
Member

mingi kummaline tunne on, et tuleb vist minulgi rohkem minna eravestluste peale, kuigi mulle ei istu selline salatsemine, siinses töölauas tahaks rohkem avatud kaartidega mängu…

Olen veidi siinse teema üle mõtteid mõlgutanud, aga kuna modede ees on sealne alafoorum endiselt salajane, et tea, kuidas seal lood on, vbla on kõik juba lahendatud.

Aga seda ma ütlen küll, et Isetegija foorumi lapitekkidest ei tohi saada masstoodangut!

täiesti nõus, see tuleks vast sõnastada administratsiooni palvena või ettepanekuna, mitte keeluna “ei tohi”. midagi sellist: hoiame lappitekkide koostegemised tähtsamate ja kaalukamate sündmuste jaoks ( emade, isade päeva kingitusteks ja näiteks Aasta Isetegija meelespidamiseks), muidu kaotavad need ettevõtmised oma erilisuse väärtuse

2. küsimus sellest, kas eraalgatuslikud, salajased kooskingituste tegemised tuleb “hukka mõista”. Kui enamus nii arvab, siis tulekski nii teha. Aga sel juhul tuleks enne teha üks demokraatlik küsitlus. Mina olen praegu ikkagi arvamusel, et selliseid hukkamõistjaid on vähemuses. Kui ma eksin,siis loomulikult austaksin enamuse arvamust

3. sama lugu on nende solvunutega, ma tõepoolest olen huvitet, kas mina olen eksiarvamusel ja enamuses on neid, kes olid solvunud, peaks vist küstluse tegema (nali!)