Reply To: Avatar ehk pilt sinu profiili

Homepage Forums – ISETEGIJA – Portaal ja foorum Avatar ehk pilt sinu profiili Reply To: Avatar ehk pilt sinu profiili

Member

Kas kellelgi ripub avatar flickris või spaces.live.com’is?
Nimelt pole mul kordagi õnnestunud endal avatari vahetada ja timps on alati aidanud: riputab mu soovitud pildi kuhugi kavalasse kohta üles (et tal on IT blogi, siis on tal siin ka pildialbum), saadab mulle aadressi ja mina kopeerin selle oma profiili.
Olen proovinud flickrist panna thumbnaili või ruudukujulise pisipildi aadressi. Flickri pildiga oli IT tookord alguses nõus, aga siis läks asi imelikuks: mõne aja pärast näitas pilt end foorumis lapikumaks pressituna ja hiljem kadus sootuks ning järele jäi ainult flickri logo ja kiri, mis ütles umbes, et ajutiselt ei näita (noh, see ajutine näitamatus sinna jäigi).
Täna proovisin profiili sisestada spaces.com. live’i aadressi, nii et kopeerisin seal asuva pildi property’test aadressi: http://byfiles.storage.live.com/y1pSq44ztfbSvOWxVOXojnaXertaFb3Z2fmfhS7mwkpLdIdo2HdGJvYWXk51lltsrQbWye9ibmPTmI
Vat selline pikk ja kole. Vastuseks sain IT profiilileheküljel: “Ebakorrektne avatari aadress”.
Mida ma ometi valesti teen? Või ei sobi flickr ega spaces.live IT-ga?