Reply To: Template vahetus

Member

Kallid sõbrad!
Tahaksin öelda teile mingeid eriliselt ilusaid sõnu, et tegelesite mu küsimusega, aga eesti keeles kahjuks peale lihtsa aitähh polegi midagi.
Arvasin siiani, et olen arvutiga sinasõber, sest olen tekste toimetanud, tabelitega töötanud ja andmebaase koostanud, aga võta näpust, see HTML keel on ikka üks väga isevärki asi. Ja mida rohkem ma loen, seda rohkem on küsimusi ja vähemalt alguses tundun ma enesele järjest suurema juhmakana.
Poleks ju seda küsimust esitanudki, aga foorumis on sellest kaks korda juttu olnud, esimesel korral vastati, et seda ei saa teha, et vaheta template ära. Otsisin seda kohta, aga see on mingi järjekordne Murpy seadus, et mida parasjagu pingsalt otsid, seda ei leia. Aga teisel korral kui kerida allapoole seda “Meie blogi-tehnilised teemad” küsib 19.07.2007.a. Raidikas 1994 sama asja ja Muhv vastab ka, et sa vaheta template. Ja nii ma mõtlesingi, et näed, on siiski asi, millele on üksainus lahendus. Tavaliselt ju nii ei ole.
See foorum on üks tore asi, kust saab paljudele küsimustele vastuse, aga jätab ka paljud vastuseta. Kui blogimisega alustajaid oli palju, siis oli ka küsimusi palju ja sageli mitte päris nende teemade juures, kus nad olema peaksid. Nii olengi endale kildhaaval mõned tarkused kokku kirjutanud ja üritanud asju selgeks teha.
Ma pole ei iriseja ega viriseja, pigem ikka säärane inimene nagu mu nimi. Aga küsimusi tekib ju ikka. Ja ma jään huviga ootama edaspidiseid Testri katsetusi.
Kuna võimalusi on mul nüüd mitu, siis üritan edasi toimetada.
Kaunist sõbrakuu jätku ja vastupidavust kõigile, kes hädalistele vastavad.