Reply To: Millest mõtled praegu 2/2008

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtled praegu 2/2008 Reply To: Millest mõtled praegu 2/2008

Member

minul on ema poolt väga lahedad sugulased, kellega paraku pole eriti aega suhelda ja kes ka iial ennast kaela ei käi määrimas, sest neil on oma elud elada. aga alati on rõõm neid näha. mu isa poolt suguselts, kolm tädi oma peredega, on pehmelt öeldes kohutav, just sellised, kes seda “sugulastega peab suhtlema, sest nad on sugulased” juttu ajavad, sealjuures on nad inimestena, nagu öeldakse, mitte nii väga minu maitse järele. juba aastaid tõrjun tagasi nende küllatulekusoove, täitsa edukalt, aga nad ka ei väsi ega õpi sellest ja küsivad jälle ja jälle.
mingil ajal õnnestus nad mul seljast maha raputada, vanasti nad tavatsesid niimoodi mu sünnipäevale tulla, et lihtsalt olid kambakesi ukse taga.
kunagi, kui ma noor olin, küsis tädimees, kas ma kutsuksin oma pulma sõbrad või sugulased, ja loomulikult vihastas ja hakkas õpetlikku loengut pidama, kui ma ütlesin, et muidugi sõbrad (mõlemat varianti nende puhul ei eksisteerinud, mu ema sünnipäevadel oli alati avalikku ninakirtsutamist, et näe jälle on sõbrad ka kutsutud ja sugulastest ei hoolita). kuulsin minagi enda kohta seda ja teist teemal, et miks ma abielus pole ja järelikult ma ei hooli inimestest enda ümber (ei hooligi, so what), nende järeltulijad soetasid varakult pered.
õnneks see vanem põlvkond nüüd juba vanad nagu mullad ega jaksa enam palju külas käia, ja nooremad põlvkonnad on omavahel lihtsalt võõraks jäänud.