Reply To: Pildistame koos: teema nr. 1 – LÕNG 4-10 veebruar

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Pildistame koos: teema nr. 1 – LÕNG 4-10 veebruar Reply To: Pildistame koos: teema nr. 1 – LÕNG 4-10 veebruar

Member

Nonii. Nagu ma lubasin, siis proovin kirjutada iga pildi kohta(või vähemalt igale kasutajale) oma emotsioone.

Lynx – mul tuleb meelde ETV lastesaatest see Tuust. =D
Vikike – värvid meeldivad väga :)
Killukalli – wwwoowww =O sellist lõngahunnikut tahaks iga isetegija omale, ma olen täiesti kindel! väga vinge!
Mercar – see lõng tundub selline.. soe.. ja kare =)
LillySmuul – oooh.. siiiiiiiiiiid. Ja need värvid sobivad omavahel hästi kokku.
Pirtu – see lõngatokk tundub seal nii üksik.. Kollase lõngaga oleks ehk efekt veel mõnusam olnud – selline kõle ümbrus.. ja siis kollane lõngatokk nagu päike keset planku :) Ja teine pilt… lõngadisko! =D
Sant – see pilt on nii sürr.. mulle meeldivad sellised asjad!
Mercar – See pilt ajas mu naerma, tõesti.. väga lahe! Ei tea mida konnapoiss (või -tüdruk) omale koob?
Siret73 – vahva loss! Ja see lossivalvur piilub nii kavala näoga ;)
Pisi-Pisi – mm… sellised vanaema kootud pehmed villased sokid tulevad kohe meelde.. mm.. mõnus!
Bubbly – Oehh. :’D Ma pool tundi naersin.. aitäh! =D
Muhv – Lõngahunnik on suurem kui lõhnahoolik :D Ja.. kolmas pilt. Muidugi kududa!
Siuu – Ma ei suudaks nii peene lõnga ja nii peenete varrastega midagi teha… see on.. ilus. Ja mõnus kontrast võrreldes selle teise, paksu lõngaga.
Takjanupp – Mis asi see on :O? Sürrilt sünge.
Põhjatäht – Taaskasutus on tore, mis neist lõpuks tuli?
Drex – Andekas :D
Tintsu – Seeriast meeldib kõige rohkem see alumine pilt.. selline.. kodune tunne tekib seda vaadates. Sellise pildi paneks elutoa seinale näiteks :)
Elts – Sädeleb, sädeleb! =D
Susa – Ka mulle meenutavad need rohelised laaned vetikaid.. mm.. suve tahaks!
Lola – Mannavaht on neist kolmest lemmik, mõnusad lillad triibud-säbrud.
Tigress – Idee ja tekst on superlahedad.

Ja.. Kuna on juba pühapäeva õhtu, siis ma usun, et keegi pole vastu, kui ma teatan oma selle nädala lemmiku. Ja selleks on… Lõng otse Sherwoodi metsadest ehk Bubbly!