Reply To: APPIII!Blogi kadus ära!

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad APPIII!Blogi kadus ära! Reply To: APPIII!Blogi kadus ära!

Guest

leidsin nüüd õige teema üles: see tuletas meelde, et alati tuleb teha varukoopiaid. Ka blogidele: seda ma varem ei teadnud. lugesin seda osa foorumitest, mis parasjagu vajalik oli. Aga kõige olulisem jäi kõrvale.
jah, eile kadus mu blogi ühe hiireklikiga ära.
Juhtus see nii, et postituse uuenduse tegin Mozillaga, kuna IE ei läinud see läbi. Miks ma template uuenduse pärast projekti nupu lisamamist üritasin teha IE-ga, ei tea isegi. see muidugi läbi ei läinud ja eelmine template kadus ka ära. Ja ongi kõik!
Tundub, et blogid offlines ei avane: muidu saaks mõnes arvutis veel page source kätte. IT esilehekülg avaneb mul ka ilma ühenduseta, aga blogid mitte. Arvasin alguses, et vaatan, kas esmaspäeval saan tööarvutis selle offlines kätte, aga ilmselt ikkagi ei saa.
Millegipärast IE ei saa ma vahel portaali sisse logida: see õnnestub alles mitmendal korral, Mozillaga probleeme pole (seda kasutan ainult siis, kui miski muu ei aita). OK, proovin siis uue templatega, peaasi et postitused ikka alles jääks :?
Selle postitusega sama lugu: IE ei õnnestunud ära saata, kopeerisin Mozillasse ja …