Reply To: Kui privaatsed on isikuandmed?

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Kui privaatsed on isikuandmed? Reply To: Kui privaatsed on isikuandmed?

Member

Teema on oluline ja peaks kindlasti kuskil foorumiosassuurelt ja punaselt kirjas olema.
Ise olen adminnilt adminni aadressi küsinud. Just jõulukaardi saatmiseks. Sain selle ja käsi südamel võin öelda, et pole mõttessegi tulnud seda kuritarvitada.
On ka minu enda käest korra küsitud nö kolmanda isiku aadressi, mida mul Õnneks/kahjuks kül polnud. Kuna aga nii küsija kui adressaat on mulle vägagi tuttavad, siis ilmselt oleksin andud, kui oleks anda olnud.

Samas, siit teemastki tuleb see välja, et vahetusprojektides saavad osaleda inimesed, kes on ennast foorumis mingi pikema aja vältel nö heast küljest näidanud. Välja näidanud selle, et neid siiski huvitab nii see foorum, selles pakutav kui ka inimesed.
Olen mitmel korral üllatunud, kui olen märganud, et vahetusprojekti on kaasatud inimene, kes enne projekti registreerumist on foorumisse registreerinud paar päeva varem.

Nõuda, et projektijuht kõik andmed hiljem hävitab, on natuke utoopiline.
Samas see tundub vägagi asjalik, et edaspidi nõuda kolmandate isikute andmete edastamist läbi adminnide jms. Kuid ka siin ei saa alati kindel olla, et seda varianti kasutatakse.

Aga uskuma peab inimestesse ja kindlasti tasub need reeglid paika panna.

Aga mulle võite üllatuspakki teha küll :P