Reply To: Jakid, boolerod, pluusid e. ülespoole vööd

Homepage Forums – ÕMBLEMINE – Õmblemine – lõiked ja juhendid Jakid, boolerod, pluusid e. ülespoole vööd Reply To: Jakid, boolerod, pluusid e. ülespoole vööd

#15602
LaanteLaps
Member

Õmmeldud pontšo
@Marju wrote:

Nägin siin blogides üht huvitavat õmmeldud pontsot
pontso siin.See on see fliisist tehtud.Kas äkki keegi oskab öelda kas oleks võimlik kusagilt saada selle lõiget? Müügil on ju igasugu ajakirju aga kuna ise õmblen harva ja vähe siis kodus neid ajakirju ei ole.Kui keegi teab mõnda ajakirja, kust võiks saada selle lõike siis olen tänulik selle info eest.

@Nicole wrote:

seda saad teha edukalt ka ilma lõiketa.
lõika fliisist ristküliku kujuline tükk. riidetüki laius peaks olema piisav, et ulatuks mõlemalt poolt näppudeni. riidetüki pikkus = pontso pikkus. siis lõika riidetüki nurgad kaarjalt ära (mitte päris ovaaliks). voldi riie pooleks ja lõika kaelaauk (eest natuke madalam) ja ette luku jaoks väike pilu. proovi selga ja vaata, kas kaelaauk sai piisavalt hea. kapuutsi jaoks lõika jällegi kaks ristkülikut (mõõda pikkus peast õlgadeni ja natuke peale; ja laius ka piisav). kui kapuutsi lõiget oled näinud, siis tead küll, kuidas see välja näeb :) tagant kaela juurest kaares ette veidike pikemaks.

@ampsak wrote:

Lihtne pontšo ingl k