Reply To: uued projektid ja koostegemised

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp uued projektid ja koostegemised Reply To: uued projektid ja koostegemised

#153062
Susa
Member

TKV projektide uuenduskuur

Esmalt pakuks vaatamiseks paari pildialbumit. Mõlemad on TKV projetidest, üks päris esimeste omataoliste hulgas ja teine üsna hiljutine.
Kevad 2007 – Dekoratiivpatjade vahetus
Kevad 2008 – Luuletus

Mis on muutunud?
Kui TKV-de algusaegadel oli vahetuspakkide põhirõhk käsitööl, siis nüüd tundub, et on peamine, kes kui palju lisandeid kokku osta ja pakki panna suudab. Mõnelt pildilt annab ise tehtud käsitööasja otsida!
TKV-de esimestes postides on praegusel ajal kirjas, et “pakis peab olema vähemalt 1 ise tehtud asi”. Päris hea, et see ikka üles on kirjutatud, muidu uneneks ise tehtu vist hoopis tegemata!
Paljud foorumlased tahaks küll pakivahetustes osaleda, aga nänni kokku koguda ei soovi ja ainult käsitöölist pakki saata ei julge – äkki saaja pettub.

Aga juba järgmise TKV-ga, mis alguse saab, muudame seda!
Isetegija on käsitööfoorum! Ja siinse pakivahetuse mõte peaks olema ise tehtud käsitöö vahetamine! Poodides šopata oskavad kõik, aga isetegijad oskavad ka ilusat käsitööd teha!
Pakivahetustes osalejatel jääb nüüd palju rohkem aega teha ja lihvida oma käsitöölist asja/asju.

NB: Edaspidi saab pakivahetuste pakkide sisu olema vähemalt 80% ise tehtud käsitöö ja kui on veel tahtmist midagi lisada, siis olgu seda poest ostetut tõesti vaid mõni pisike asjake!

Kuidas me seda teostame?
TKV-des osalejad saavad pakid kokku panna oma tehtud käsitööst ja ei pea käsitöö tegemise aega poodlemise ja šoppamise peale kulutama.
Kel ise tehtud paki tegemine ikkagi üle jõu käib, see lihtsalt edaspidi pakivahetustes osaleda ei saa.

Rohkem käsitööd, kallid isetegijad!

Isetegija administratsioon

++++++++++++++++++++++++
Ootan teie parandusi ja täiendusi ja paneks täna selle asja ülesse!