Reply To: Seelikud, kleidid (juhendid)

Homepage Forums – KUDUMINE – Kootud esemed, mustrid ja juhendid Seelikud, kleidid (juhendid) Reply To: Seelikud, kleidid (juhendid)

Guest

Tere!

Ma ei osanud mujalt küsida, et küsin siis siit seeliku-teemast. Mul on päris mitu küsimust, sest olen ikka päris algaja kudumise maailmas.

Mul on soov kududa omale see seelik DROPSi lehelt. Vaatasin, et täpselt samasugust lõnga (nr 912) nende lehelt tellida ei saa ja muud värvid ei meeldi mulle seelikuna nii väga. Kuna mul on olemas ka Liann lõngade kinkekaart, siis mõtlesin kasutada seda ja valida lõng nende pakutavate seast. Netist vaadatest tundub sellele kõige lähedasem siit lehet nr 013. Kas keegi on kudunud selle Steinbach Wolle Aktiv Effekt lõngaga? Ma kardan, et ta ei pruugi jääda selliselt pikad triibud ja võivad hoopis põikipidi triibud tulla? Või on teada mingi nipp, kuidas nende efektlõngadega kududa nii, kui triip hakkab valesti jooksma, siis saab seda muuta? Ma ei tahaks omale niisama prooviks ühte 5 eurist lõngatokki osta. Pärast pole selle pruuni lõngaga midagi teha.

Või siis küsin pigem lihtsamalt:milline lõng sobib sügis-talviseks seelikulõngaks? Kas nt Aade Lõng (Artistic) 8/2 jämedusega on ok?