Reply To: uued projektid ja koostegemised

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp uued projektid ja koostegemised Reply To: uued projektid ja koostegemised

Sibulaplix
Member

@vikike wrote:

…aga kes teeb, seal on neid hõiskajaid palju aga kõik suht uued, et enda kaela võtta seda!

siit see küsimus välja kasvas!

üks tähelepanek veel, mis mulle muret teeb: vaatan, et ikka on nende uute vool ja huvi suur, vanad kalad on tagaplaanile kadumas ja koostegemistest ei julge osagi võtta enam, sest lihtsalt ei suuda usaldada uusi, et ma korralikku pakki saan või midagi selllist see on nagu minu väike mureke pluss mõtlemata soovivad nad kõikke korraldada ja teha.

siinkohal meenub, et siia foorumisse tulles olin kah uus ja võõras ja ometigi sai hakatud pakke vahetama ja mitte keegi ei keelanud :P. Mu meelest olekski imelik, kui vanad kalad muudkui osaleks ja osaleks massiliselt, uuematel ei jääks siis võimalustki, sest kes ikka mammutprojekte vedada jaksab niiväga. ma arvan, et vanematel olijatel on küllastumus juba lihtsalt ja neil on teised väljakutsed :D
Uutega on minul olnud pigem see mure, et kas ma oskan talle pakki teha, sest ma ei tea temast piisavalt, aga mite see, et appi, kas ma ikka saan korraliku paki. :D