Reply To: kreysy pusimised III

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad kreysy pusimised III Reply To: kreysy pusimised III

Member

Pole siia kaua aega miskit lisanud. Lihtsalt kiired ajad on olnud. Palju aega läks ema juubeli korraldamisele, mängud, karaoke ja muidugi ka uued riided sinna peole 😆 Hetkel ette näidata lapsele õmmeldud kleidike ja üks punane boolero. Mõlemad asjad on õmmeldud vanadest asjadest. Lapse kleit on tehtud vanast pikast seelikust ja ühest roosast läbipaistvast pluusist. Enda boolero aga ühest tobedast dressipluusist.
Endale õmmeldud kleidist aga pole hetkel pilti. Kuna mul siin juhtus jube lugu arvutiga, kus jäin ilma kõigist oma asjadest. Tunne on selline nagu oleksin pool elu kaotanud. Kõik mu pildid sügisest siiani ja mu suuremahulised käsitöö kaustad kadusid. Kurb 😥

Tänu Helmehaldjale, kes meil siin Võrus käis võtsin uuesti kätte tangid, ja meisterdasin mõned ehted. Kõiki ei viitsinud pildistada, aga rohelist värvid ehted püüdsin küll pildile 😆

aprill – roheline nagu esimesed hiirekõrvad

1. Roheline-lilla pärlikee.

2. Roheline lutsukommikee.

3. Roheline-oranž pärlikee.

Igatahes on sel kuul ka üks roheline asi plaanis õmmelda, aga selleks jälle aega vaja 😉