Reply To: Isetegija käsitöökalender 2009

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Isetegija käsitöökalender 2009 Reply To: Isetegija käsitöökalender 2009

#152198
Susa
Member

Panen kirja, mis on sellest arutelust silma jäänud:

Konkurss toimub kahes “liinis”. Esimene osa nii nagu eelmistelgi aastatel on olnud – rahvas teeb ja saadab töid spetsiaalselt konkursi jaoks.
Teise osa töödest pakutakse konkursile nende hulgast, mis blogides silma on jäänud ja mida kalendris näha soovitakse. Nende puhul ei tohi blogis kirjas olla tegemisõpetust.
Töid pakutakse samasse kalendrikonkursi teemasse.

*korjata töid läbi aasta – aastaajale vastavus ei ole oluline. igal neljal konkursil valitakse konkursi võitjateks välja 3+3 tööd: 3 otse konkursile tulnud tööd+3 blogidest silma jäänud tööd.

*novembri alguses, kui lõpeb viimane konkurss, on meil rahva poolt välja valitud 24 tööd. Neist teeb kalendrisse minevate 12. töö valiku adminnidest, modedest ja tuginaatoritest žürii.

*kalender tuleb temaatiline.
jaanuar:
veebruar:
märts:
jne.

*juunikuu jääb laste kuuks. Lapsed saavad oma töid esitada aasta ringi ja laste tööde konkurss tuleb oktoobri viimasel nädalal.

?Kas oleks vaja ka üles kirjtuada see kogus töid, mis blogidest igal konkursil osaleb? No et kui pakutakse kolme kuu jooksul 75 tööd, et siis me teeme neist valiku ja konkursile läheb 25/35/45 (mingi arv) tööd?