Reply To: Isetegija käsitöökalender 2009

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Isetegija käsitöökalender 2009 Reply To: Isetegija käsitöökalender 2009

#152148
Susa
Member

Olen ka seda meelt, et konkurss peaks ikkagi alles jääma – hääletamine on ju populaarne tegevus ja kindlasti meeldib kõigile olla asjade otsustamise juures.
Ja konkursile võiks endiselt spetsiaalset töid saata.
Aga juurde võikski siis tulla just see osa, mida siin pakkunud olete, et kui keegi foorumlastest märkab kuskil kellegi blogis mõnd kifti asja, mis võiks konkursile sobida, siis ta kas kirjutab kalendriteemasse või mõnele tuginaatorile ja teie ülesandeks jääb siis need lingid kokku koguda (siia alafoorumi vastavasse teemasse näiteks) ja välja selgitada, kas on tegu mõne juba olemasoleva mustri järgitegemisega ( a la pääsusaba sall) või omaloomingulise asjaga.
Kui periood läbi saab (talv, kevad, suvi, sügis), siis teeme hääletuse nagu siiani ja sinna lähevad nii otse konkursile laekunud tööd kui ka need tööd, mis selle aja jooksul blogidest kokku on korjatud.

Tingimus oleks see, et asi peab vastama sellele perioodile. No näiteks, et kui ka keegi heegeldab endale veebruaris bikiinid, siis see asi talvisele konkursile ei sobi. Küll võib selle aga talletada suvise konkursi jaoks.