Reply To: TKV projektide kindlamaks muutmisest

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp TKV projektide kindlamaks muutmisest Reply To: TKV projektide kindlamaks muutmisest

#152042
Susa
Member

Vaatasin emapaki teemat. Kuigi paki ärasaatmise viimane tähtaeg oli 5. mai, kirjutatakse ka täna, et no ma panin nüüd paki teele. Ometi on Emadepäev kindlal ajal ja kogu projekti idee ongi selles, et meie emad õigeks ajaks paki kätte saaksid!
Üleüldine pohhuismilaine :?

Kesse hõikas siin, Sibulaplix vist, et suveks TKV-d puhkusele ja jääb vaid Heily5 vedamisel kotiprojekt. Olen sellega täiesti nõus!

Võtame siis silma jäänud-pähe tulnud uuendused kokku ja paneme üles.
Kui midagi veel lisada/muuta, siis pange kirja!

1. Igal TKV-l saab peale projektijuhi olema ka projektitugi. Tugi antakse kaasa administraatorite poolt tuginaatorite ja moderaatorite hulgast.
Projektijuht jagab KÕIKE projekti kohta talle saabuvat infot ka projektitoega (projektis osalejate nimekirjad vajaliku lisainfoga, pakkide triipkoodid, jms. info). Projektijuht ja tugi jagavad koos vastutust projekti õigeaegse kulgemise üle.
Tugi ei pea projektis pakivahetajana osalema (projektijuht peab).

2. Igal projektil on olemas paki postitamise viimane tähtaeg. Kõik, kes sellest tähtajast hiljem paki teele panevad, lähevad jorutajate nimekirja. Paki teelepaneku kuupäev on näha triipkoodilt, mis on peale paki postitamist vaja saata projektijuhile. (Pakid pannakse teele endiselt TÄHITUNA).

3. Igas TKV projektis saab maksimaalselt osaleda 40 inimest (erandiks päkapikuprojekt). Projektijuhil ja projektitoel on õigus osaleda soovijale koht üles öelda, kui selleks on olemas põhjus (nimi mustas või jorutajate nimekirjas, liiga vähe postitusi ja taustainfot inimese kohta, lohakas ja ülenurga tehtud töö mõnes eelnevas projektis jne). TKV projektis koha ülesütlemine toimub administraatoritega kooskõlastatult.

4. Mustas nimekirjas olijad ei saa edaspidi osa võtta enam ühestki TKV või TK projektist. Ei saa osaleda konkurssidel ega oksjonitel.
Jorutajate nimekirjas olijad ei saa edaspidi osa võtta ühestki TKV projektist, Ei saa osaleda konkurssidel ega oksjonitel müüjana.

5. TKV projektis osaleja peab olema eelnevalt osa võtnud vähemalt kahest (2) TK projektist, näidanud pildialbumis oma TK tööd ja saanud selle valmis õigeaegselt. Uues TKV projektis osalemissoovist teada andes lisab soovija samase posti kas: oma blogi aadressi, oma käsitööde pildialbumi aadressi või lingid TK projektide pildialbumitesse, kus tema tööde pildid üleval.

Aasta Oina tiitli ka välja anname või? Auhinnaks katkine plastikvarras ja kotitäis lõngajääke ;)