Reply To: Mänguasjad ja nukuriided

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pisiperele Mänguasjad ja nukuriided Reply To: Mänguasjad ja nukuriided

LaanteLaps
Member

Sokist hobune

Jansa:
Ei suuda leida ei netist ega ka siit isetegija blogidest, kust saaks õpetust sokist hobuse tegemisele. Mäletan vaid, et kuskil netist kunagi leidsin, aga ei suuda enam leida. Kui ma ei eksi, siis oli kelleg blogis ka see kunagi üleval. Poiss tahab hobust ja lubasin, et teeme siis sokist, kutt vaimustuses, aga emme tahaks natuke ideed. Kes suudab, see aitab. Tänud.

Uueke:
avita kirjastuse II klassi lugemikus (ei mäleta, kas I või II osas) on sokikoera/hobuse õpetus sees. mina olen teinud seda asja niiviisi: otsin õuest jämedama kepi. venitan sokist välja kõrvad ning seon niidiga kinni. siis topin soki vatiini täis. õmblen lõngast soki külge paksu laka. tiimarist olen saanud neid vahvaid pööritavaid silmi õmblemiseks, neid olen ostnud ka abakhani kangapoest. siis puurin oksa soki sisse ja seon suure lehviga kinni.
variandis võib ju kõrvad teisest riidest (fliis parim) külge õmmelda ja samast riidest ka lakaribad.

Miokas:
Mul laps tegi lasteaias sellise sokihobuse (must) ja teise siis tegime kodus juurde. Kas see oleks see, mida otsid?

Riinukas: