Reply To: Niisama jututeema

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Niisama jututeema Reply To: Niisama jututeema

Susa
Member

Ma kirjutan ka ise kõigi Pärnu kokkusaamiste jutukesi. Minu jaoks on iga kohtumine erinev – teeme ju erinevaid asju, õpetaja on teine, juhtub erinevaid naljakaid viperusi. Ei tundu kohutav ülesanne paar rida kirja panna!
Kui kellegi jaoks see liig tundub, isegi nii, et peaks oma olemist kokkusaamisel varjama, siis ma võin ka ise teie piltide põhjal mingi jutu kokku kirjutada – piltidelt on ka emotsioone näha.

Minu eesmärk ei ole olla väljapressija ja kogu aeg kõigile erasõnumeid saata, et millal saabuvad sinna kokkusaamiste teemasse pildilingid, kuna ja kellelt ma saan teksti jne jne..

Peaksin vist seal teemas meelde tuletama, et ma ei tee seda enda lõbustamiseks ja neid albumeid ei saanud loodud ka selleks, et mul endal oleks jube põnev pilte erinevatest teemadest otsida ja albumitest omale salvestada ja kokkusaamiste albumisse üles laadida ja kogu aeg mööda alafoorumit teemaalgatajaid taga ajada… 🙄

Mulle tundus, et kui eelmise aasta kokkusaamiste pilte enam kokku ei korjatud, tekkis paljudel küsimus, et miks? Lynx tegi siis selle uue albumi ja katsume selle aasta ilusti paika saada. Järjest kõik pildid üles ja pisikese jutukese juurde.
Mul on pooleli eelmise aasta kokkusaamiste teemade läbikammimine ja piltide kokkuajamine, et samasugune album ka eelmise aasta jaoks tehtud saaks. Ei ole lihtsalt praegu aega olnud, et seda valmis teha!

Aga praegu on küll selline tunne, et ma olen kokkusaamistel käijate hirm – kuna ta jälle kiunuma tuleb, et on vaja mingeid pilte ja juttu ja eitea mida veel!?

Kui juba teie siin tugides arvate, et see kokkusaamiste album on liigne pinnimine ja lisakohustuste tekitamine, siis paneme selle kinni! Kõigil kergem hingata.