Reply To: Niisama jututeema

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Niisama jututeema Reply To: Niisama jututeema

Susa
Member

Põnev pealkiri, Drex :)
Ise olen mõelnud, et võiks püsti panna ühe sellise lihtsa kodulehe, kus aadress näiteks: http://www.pri.ee/Susablog (ei ole klikitav! Lihtsalt näidis, mis muutus lingiks :P )
Ja seal on kiri, et paari sekundi pärast suunab minu blogisse.
Seda oleks lihtne meeles pidada. Küllap on ka teostatav, aga pole tegemiseni veel jõudnud. :)

Muhv – mulle on tegelikult üllatuseks see, mida sa siin kirjutad! Tundub, et sul on lausa palju selliseid juhuseid olnud, kus oled enda mõtetele blogis saanud negatiivset vastukaja või kommentaare! Väga kurb ja kahju!
Ma ei arva, et see kuigi viisakas oleks, kui loed teise mõtteid ja kui need sinu omadega ei ühti, hakkad kirjutama ja sõimama.
Käisin kohe su blogis ja lugesin mitmete postide kommentaarid läbi – ei leidnud küll mingit mölinat ;) Aga erasõnumite jne eest ei ole muidugi keegi kaitstud :(

Eks igaühel on valulävi erinev. Mina näiteks ei mõtle eriti sellele, kes mu blogi lugemas käivad või mis nad must arvavad. Võibolla võiks, siis hakkaks tõenäoliselt jälgima, mida ma sinna kirjutan. Aga praegu kirjutan ikka seda mida mõtlen ja mis endale hetkel tähtis tundub.
Kellele ei meeldi – ärgu lugegu!
Kes tahab kakelda – lasku käia! Ma kaklen hea meelega vastu – mul kodus nii rahulik ja üksmeelne eluke, et ongi vaja kuskil väljapool kodu natuke tuustida :D
Ma tegelikult kirjutan ikkagi enda blogi enda jaoks, selleks, et ma aastate pärast saan vaadata, mida ma teinud olen ja mida seal juures mõelnud. Blogi lugejad ja kommenteerijad on sealjuures lihtsalt boonuseks. Väga meeldivaks muidugi, aga ma ei kirjuta sellepärast, et teised saaks lugeda, vaid selleks, et endal oleks hiljem hea vaadata ja lugusid meenutada.
See on mu ainuke päevik, mida ma olen suutnud pidada! :D
Põhjus uhkeldamiseks, eksole :P