Reply To: Niisama jututeema

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Niisama jututeema Reply To: Niisama jututeema

Susa
Member

Vat niimoodi tehakse, et kustutatakse oma vastus ka teemast ära, et poleks kuskilt kinni haarata.

Ja sain trickylt kaks kirja, esimese täpselt sellise, mis oli teemas:

Pole Sapsiga sel teemal suhelnud. Kuna nupud mulle väga meeldivad, siis idee nuppude osas on Sapsi sallilt (kuna igal mustrikorral nuppe lisades oleks neid liiga palju saanud). Aga muster ise on mul salvestatud arvutisse juba 15.11.2007.a. ja vabalt saadav siin . Ning salli äärepitsi osa on (lisatud mõni silmus mustrikorra laiusesse et klapiks) ajakirjast Käsitöö kevad 2008.
Et nagu ei ole Sapsi nupusall? Või on? Minu meelest mitte.

Teise aga hoopis sellise:

Kustutasin vastuse teemast ära.
Sapsi sall näeb välja selle salli mustriga samasugune + nupud. Jääb mulje et tema on salli sealt maha viksinud. Tegelikkuses on ta suure proovimise ja katsetamise tulemusena selleni jõudnud. Ja see arutelu oleks tema suhtes ebaaus.
Kui arvad, et on õiglane, siis panen viitena juurde et nuppude asetuse idee Sapsilt.

Ma loodan, et keegi teine veel seal sallioksjoni teemas sõna võtab (siin õiendamisest pole eriti kasu). Ikka päris vägev on nüüd hakata Sapsit süüdistama, et hoopis tema on salli maha viksinud!

Meenub Lilly lehesalli oksjon, kus SametSiil salli oksjonile panemise eest liistule tõmmati. Nüüd on võimalus Sapsi salli kaitsta.

Muud juttu: siin oli hea näide, et kui kuskil tahad kellegi poolt üles pandud posti kommenteerida, siis on vaja sealt quote teha, sest muidu kustutatakse vastus ära ja siis jääd ise lolliks. Pane või oma postide muutmise võimalus kinni.

Veel üks kiri:

Kuna salli põhiosa (minu arvates) – kogu muster oli teise salli oma ja mustrile lisatud 3 nupu asetus oli Sapsi idee, siis ei olnud (minu arvamus)tegemist Sapsi salliga. Arvatavasti sellest ka meie eriarvamus antud teemal.
tricky