Reply To: Tugigrupi liikmed

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Tugigrupi liikmed Reply To: Tugigrupi liikmed

#148186
Susa
Member

Sai asja arutatud ja leidsime, et kui kellelgi ei ole soovi tuginaator olla, siis loomulikult ei sunnita selleks kedagi (seda sai vist ennegi juba kirjutatud).
Kui Bubblyl on asi läbi mõeldud, siis kustutame tema nime alt tuginaatori staatuse (tegu on ikkagi staatusega, mitte tiitliga – Aasta Isetegija ja x konkursi võitja on tiitlid). Ja ka selle alafoorumi lugemise õiguse.

Sest see siin on töö tegemise koht. Koht, kus me arutame asju, kuidas foorumit kasutajasõbralikumaks teha. Koht, kus saab läbi arutada ükskõik milliseid foorumiga seotud probleeme, välja käia tulevikunägemusi. Siia said kutsutud sellised hea mõtlemisega ja ütlemisega helged pead, kel paistab, et oma “rajooni” tegemistest aimu on ja kes kogu isetegija foorumi edaspidise käekäigu pärast ükskõiksed ei ole.

Kohe-kohe paneme ka foorumisse üles teema, kus selgitame rahvale ka kes on tuginaatorid. Võtab tsipa aega, aga üles ta saab.

Nii et – kui nime all on tuginaator, siis oled siin alafoorumis ja kui ei ole, siis ei ole. See jutt ei kehti Mercari kohta, temal on meie seas kindel ülesanne ;)