Reply To: Tugigrupi liikmed

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Tugigrupi liikmed Reply To: Tugigrupi liikmed

mdm beadalot
Member

@Freddy wrote:

No seletaks siis ehk, kuidas me haldame nimesid ja mismoodi inimesteni jõuame? Ma lihtsalt ei saa aru, mis on meie õigused ja kohustused. Toeks olemise vastu pole mul midagi.

Täitsa õige, sibulaplix, tuginaatori staatus tuli teile, kuna olete üles näidanud aktiivsust ühisürituste korraldamises ja/või toetamises. Administratsioon lihtsalt soovis teid kuidagi ülejäänud massist eristada. Mingeid erilisi tööülesandeid, kohustusi ongi sellepärast raske sõnastada, et me oleme tänulikud, kui jätkate samas vaimus.

Nimede haldamine jätsin sellest avalikust segasest tekstist välja, kuna see oli esitatud siin teemas ettepanekuna, viitasin, et tegu võibolla liiga suure vastutusega. Ja kuna vastust siia ei tulnud, siis jätsin üldse välja.

Inimesteni jõuate nii, nagu te seda siiani olete teinud – inimesed on kahevahel ja küsivad igasuguseid küsimusi näiteks harjukate kokkusaamise teemas keegi x-isetegija küsib: “Freddy, sina oled harjukate kokkusaamisel käinud… mismoodi see kokkusaamine välja näeb? Kui ma pole varem kunagi käinud, kas siis ikka võin tulla? Kas lapsi tohib kaasa võtta? Kas teil on kohapeal palgatud keegi lapsehoidja, kes lastel silma peal hoiab? Kas ma pean tegema seda, mida olete kokku leppinud, et teete tikkimist, aga mina tahan hoopis näiteks sokki kududa?”
Ja siis sa jagad oma teadmisi ja kui sa ei tea, siis saad suunata mures isetegijat edasi kas teiste tuginaatorite või administratsiooni poole ;)

Või näiteks koostegemiste puhul vaidlete ja otsustate, kas koote või heegeldate lappe, millise min. villa sisaldus peab olema, kui suured lapid, mitu lappi, kaua aega annate jne jne jne. Te olete seda teinud siiamaani, või polegi?

@Freddy wrote:

Musta töö all mõtlesin mina seda, et kuna vahetusprojektidega on nii palju probleeme, siis peaks ka neid lahendama hakkama. Ja seda ma teha ei taha. Nende vahetuste pärast pole siin foorumis enam ammu mõnus, iga kord käib kaklus ja kui meie postkastid hakkavad ummistuma nendest probleemidest, siis mina isiklikult sellega tegeleda ega neid vahendada ei jaksa

Siis sellisel juhul saame teile anda õiguse keelata nende inimeste osalust sellistes projektides. Mõte ongi, et selline info säiliks ja pahandusetegijad ei saaks järgmine kord sama teha.