Reply To: Tugigrupi liikmed

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Tugigrupi liikmed Reply To: Tugigrupi liikmed

Member

@Freddy wrote:

No seletaks siis ehk, kuidas me haldame nimesid ja mismoodi inimesteni jõuame? Ma lihtsalt ei saa aru, mis on meie õigused ja kohustused. Toeks olemise vastu pole mul midagi.

Mul samad küsimused tegelikult.
Kui foorumis on lubatud olla anonüümselt, siis mis nimedega tegelemisest jutt käib? Kui keegi on kuskil vahetuses vms osaleja, siis on sellel ju vedaja, kes nende asjadega tegeleb. Täiskasvanud inimene on võtnud endale vastutuse projekti koordineerida, seega annab endale aru, millega tegu.
Inimesteni jõudmine on samuti segane lugu — mina tunnen ca 10 inimest (või õige pisut rohkem), kokkutulekutel on pidevalt uusi ja ilma siltideta, näodki ei jää meelde, aga vahvad inimesed on, seepärast me seal käimegi. Asja iva on seal ju ikka see, et tore oleks ja huvitav koos käia.
Toeks on oldud ju niigi, kui kellelgi on abi vaja olnud ja siingi on tuginaatoriteks valitud neid, kes on mõnes asjas alt vedanud ja kuhu augu ette olen näiteks mina isiklikult hüpanud. Vabatahtlikult, muide, lihtsalt seetõttu, et on abi vaja olnud ja abi on olnud võimalik anda ning abipaluja on olnud rohkem kui hädas viimasel hetkel.