Reply To: helmed – kust neid saab?

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud helmed – kust neid saab? Reply To: helmed – kust neid saab?

Guest

Olin ise ka alles hiljuti väga algaja ebayst tellimse suhtes, aga kõige paremad õpetajad on kindlasti omad kogemused. Esiteks arvasin esialgu, et see on üks suur pood ühtsete tingimustega, aga võta näpust. Poekesi on seal miljoneid ja igal müüjal on omad tellimistingimused. Need tuleks alati enne läbi lugeda, kui pakkumisi tegema hakkad. Ja kui sa pole kindel, kas sa just seda asja vajad, siis ära pakkumisi tee, sest kui oled võitnud oksjoni, siis oled kohustatud ka asja välja ostma. Ja kindlasti kontrolli üle, kui palju läheb maksma saatmiskulu Eestisse, sest tihti on seal arvestatud United States’iga. Ja võibolla mõni müüja ei saadagi oma kaupa Eestisse.
Noh ja lisaks kõikidele erinevatele müügitingimustele tuleb arvestada sellega, et väljastpoolt Euroopa Liitu tellides tuleb vist 22 eurost suuremate pakkide eest maksta käibemaksu või tollimaksu. Ma neid tingimusi täpselt ei tea, sest ise olen maksimum 5 euro suuruseid pakke tellinud. EL -siseste müüjatega seda jama ei ole.
Targemad, täpsustage!