Reply To: Heidest püksid beebile

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pisiperele Heidest püksid beebile Reply To: Heidest püksid beebile

Member

@aiaia wrote:

Mina tegin alguses ühed v kahed ripskoelised, seejärel arvukalt siledaid, enamuses ringselt kududes, siis kah suures osas vältides paheempidi silmi. Mu meelest polnud kuigi suur viga, et pidi lapse kasvades juurde tegema, neid oli nii tore teha, et nüüd lausa kahetsen, et lapsed enam ei vaja neid. Ja ühed siledakoelised, mis tegin poja 6k eas, olid kasutuses kuni 2a-ni, mil mähkme ära jätsime. Mahuksid vist veelgi.
need -pildi olen pannud soomlaste Kestovaippainfo albumisse, ja sealt vöib vaadata sadu-tuhandeid mähkmeid, mida emmed-käsitöölised esitlevad.

Mul on arvukalt parempidikoeliste juhendeid, kusagil… Kui keegi on huvitatud, vöin kunagi otsida.

Mõtlesin, et kiikan siin antud galeriisse, aga see lehekülg on oma olemust muutnud ja seetõttu seda galerrid antud aadressilt enam ei leia. Mu soome keel pole nii hea, et oskaksin täitsa ise selle galerii uuesti üles leida, kuigi üritasin. Ma kuskilt lugesin, et galeriist pildi kopeerimine omaniku loata on keelatud, aga seda millisest galeriist, polnud öeldud, st galeriid ennast mul ei õnnestunud leida. Samas selline lause justkui viitab, et see pildikogu on siiski olemas.

Kas mõni soome keele oskaja taasleiaks õige koha ja jagaks seda linki meiega?