Reply To: Heegeldatud pärliuss

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Heegeldatud pärliuss Reply To: Heegeldatud pärliuss

miokas
Member

Otto-Triin aga proovi siis seda minu meetodit. See on küll tugevasti ussi küljes kinni ja ei pääse kuskile loksuma.

@miokas wrote:

@heliivika wrote:

küsimus miokale :?:
kas mulle tundub või lihtsalt vaatan mööda, aga kas sa olete esimese pärliussi otstesse kasutanud lapikuks löödud pärlikapsleid? hästi ilusad om kõik :D

näed kyll õieti. Mul kodus polnud käepärast võtta suuremaid kui 7mm kapsleid ja need muidu ei katnud seda otsa ilusti ära, kui vajutasin tangidega lamedamaks aga mitte päris lapikuks. Lisaks leiutasin enda jaoks uue otsikute kinnitamise süsteemi ka. Siiani olin teinud ju peenikesi ussikesi ja nendel susasin nupuga ehtenõela kuidagi sinna ussiotsa sisse. Nii ta jäi kinni küll ja hoidis ka, aga suuremaga see ei õnnestunud. Nüüd siis tegin kinnise valmis (panin ehtenõela läbi kapsli, väänasin rõnga, kinnitasin sinna otsa pikendusketi või haagi) ja siis pärast õmblesin 0.15mm illusion cordiga selle seemnete külge. Minu jaoks oli see lihtne viis saavutada puhast tulemust ja jäin rahule.