Reply To: isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

Homepage Forums – VARIA – Isetegijad söögist, spordist, tervisest isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest Reply To: isetegijad spordist, kaalust, tervislikest eluviisidest

mannu
Member

Mul käis mai kuus see krõks peast läbi, et vot nüüd hakkan tubliks. Unustasin päeva pealt suured šokolaadi tahvlid jne, peale kuut enam ei söönud ja päevas 1.5l vett vähemalt. Ülejäänud söök oli tavaline, kui siis koguseid muutsin . Algul mõtlesin et saaks vähemalt 5 kilost lahti. Esimene nädal oli päris raske, aga kui nägin et see päriselt ka ikka toimib, siis tekkiski selline hasart. No ja inimeste komplimendid olid väga toeks 😳 Ja ilma naabrinaiseta poleks ma seda vist suutnud teha, tema oli see kes mind algul tagant utsitas ja välja ajas .
Aga kust tuli ülekaal???? Peale esimest last tuli kukile +25 ja peale teist veel+7 ja nii see ka jäi . 😳
Paljud arvavad et see 20 on ikka liiga ruttu läinud, aga ma tunnen et pole endale sugugi liiga teinud ja ju oli kust minna 😆
Triin112 : ma kõnnin iga õhtu tund aega ja ei teagi kui pikk see ring on-äkki mingi 6km , aga see eest toredate tõusudega, mis annavad koormust.
No nüüd tuli pikk jutt ja sugugi mitte selle teema jutt 😆

Nüüd mütlen et kas see ilm läheb ometi normaalsemaks ka, muru vaja niita 🙄 ja see jube tuul ajas kõik õunad puu otsast alla 😈