Reply To: Kikukale

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Administratiivhoone Kikukale Reply To: Kikukale

Susa
Member

Oh, ära räägi suhtlemisest!! Mul on ka õhtul niuke kopp ees, et ei viitsi omadega üldse enam rääkida. Terve päeva kuulanud seda soome muttide mulinat. Naernud püüdlikult nende kõigi põhinalja “otsi kõige tibilikum topp ja soovita seda oma 80-aastasele sõbrannale” peale jne. :?
Teenindamine on ikka üks pagana raske töö, eksole!

Eks ta jah, portaali adminni on kõige rohkem vaja.
Olen laiendanud modede hulka – st. et Sapsi ja Mari Marike saavad küll oma alafoorumeid modeda, aga nad ei pääse töölauda lugema.
Tekkis hetk, et ei jõua enam oksjonitega tegelda ja Mari Marike võttis selle tagaajamise hea meelega enda peale.
Peab nüüd kirja panema, milliseid töid oleks veel vaja laiali jagada.

Tugid, paganad, ei viitsi uue kalendri teemadel ka arutleda. Vaja vist igaühele eraldi kiri saata, et loe palun nüüd kalendriteema läbi ja avalda oma arvamust ka!
Sel aastal ei taha enam ise sellega mässata. Loodetavasti nad ikka leiavad omavahel kellegi, kes seda kalendriasja ajama hakkaks.
Tore on, et Rat on olemas ja nõus taaskord kujundama :D Poole vähem muresid!

Kihnureis on ka..
Nägid, panin teema üles, et suvepäevad 31.07 – 2.08.
Sai nvarsti kirja, et “kas ma saan õigesti aru, et suvepäevad algavad 1. augustil?….. 😯
Läheks see sõit hästi! Närv on juba praegu sees.
Kihnlastga suhtlemine on ka umbes nagu selles telereklaamis: “Kellega sa seal räägid?” – “SEINAGA!!!”
Aga noh, läheb ehk ikka korda!