Reply To: TK ja TKV reeglite arutlusteema

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu TK ja TKV reeglite arutlusteema Reply To: TK ja TKV reeglite arutlusteema

#113583
Susa
Member

Ja tulebki rääkida avalikult neist nimedest, kes on kaduma jäänud koos kätte saadud pakiga või muudmoodi kuidagi käkerdanud.
Pakk postist välja võtta ja siis sellega kaduda ilma, et endast märku anda on ikka väga matslik käitumine! Võiks ju natuke mõelda, et paki saatja on südamega paki teinud ja ootab nüüd, kas saajale ka meeldis! Mõelda seda, et projekti vedaja ootab ja muretseb, kas kõik sujub ja ta saab projekti õigeaegselt lõpetatud jne.

Seni kui keegi neist nimedest avalikult ei räägi ei teagi teised, et midagi on lahti ja need inimesed võtavad aga järgmistest vahetusprojektidest osa ja järgmistest jne.

Projektide algatajatele teadmiseks – kui keegi jätab paki tegemata, siis projekti algataja ei ole see, kes peab sellepärast mitu pakki tegema! Nii on juhtunud 😡 Te võite küll sellega enda projekti päästa, aga tuleb järgmine TKV ja inimene, kes teie projektis asja tegemata jättis võtab osa juba järgmisest projektist!
Ja lihtsalt sellepärast, et keegi ei teagi, et midagi on juhtunud, sest projekti algataja on ise asja vaikselt kinni mätsinud, sellega oma projekti päästnud – aga järgmised?